Te produkty mogą cię zainteresować
Steel MobileSteel MobileSteel MobileSteel Mobile

Strona główna -> produkty
Centrala rekuperacyjna ECO V LZ-H025GBA2
Centrala rekuperacyjna ECO V LZ-H025GBA2
W trosce o zapewnienie użytkownikom zdrowego i świeżego powietrza wewnątrz pomieszczeń, LG Electronics oferuje centrale wentylacyjne ECO V, które w skuteczny sposób zapewniają szybkie i skuteczne usuwanie zanieczyszczeń. Centrala rekuperacyjna ECO V marki LG to urządzenia przystosowane do pracy w zaawansowanych instalacjach wentylacyjnych lub jako część składowa systemu klimatyzacji. Jednostka wentylacyjna może być sterowana indywidualnie lub wspólnie z jednostką klimatyzacyjną. Wydajność 250 m3/h Preferowane jest użycie sterownika PQRCVSLOQW.
Charakterystyka Zalety Zastosowanie
Wydajność 250 m3/h
Krzyżowy wymiennik ciepła Dzięki krzyżowemu wymiennikowi ciepła wysokiej wydajności jednostka ECO V umożliwia odzysk ciepła z powietrza usuwanego z pomieszczeń, przekazując pobraną energię nawiewanemu, świeżemu powietrzu, nie dopuszczając jednocześnie do wymieszania się ich strumieni.
Cechą charakterystyczną tych urządzeń jest szeroki zakres wydajności, który waha się między 250 m3/h a 2000 m3/h.
Wzrostowi oporów na instalacji wentylacyjnej towarzyszy spadek wydajności przepływu powietrza. Technologia E.S.P umożliwia dopasowanie, za pomocą sterownika przewodowego, wydajności jednostki do faktycznych oporów przepływu instalacji. Dzięki temu optymalna wydajność na poszczególnych biegach zostaje osiągnięta.
Centrala rekuperacyjna ECO V DX marki LG wyposażona w chłodnicę freonową jest podłączona do sterowników przewodowych obsługujących wewnętrzne jednostki systemu Multi V. Wówczas mamy możliwość kontroli tryby pracy, temperatury i prędkości wentylatora.
Centrala LG posiada bardzo łatwy do wymiany i czyszczenia filtr. Aby dostać się do niego, wystarczy jedynie zdjąć panel boczny jednostki i wysunąć wymiennik ciepła.
wymiennik ciepła wysokiej wydajności,
tryb obejścia – Bypass,
dowolność instalacji,
łatwy do wymiany i czyszczenia filtr,
silnik wentylatora w technologii BLDC,
liniowa kontrola ciśnienia dyspozycyjnego E.S.P z poziomu sterownika przewodowego;
hotele, salony, domy mieszkalne,
pomieszczenia biurowe, gabinety, sale konferencyjne,
obiekty użyteczności publicznej i administracji
gabinety lekarskie, dentystyczne,
pomieszczenia o podwyższonych wymaganiach czystości powietrza
pomieszczenia techniczne